Oberbank
als Arbeitgeber

Mehr als 2.000 MitarbeiterInnen stellen einen wichtigen Erfolgsfaktor dar. Wollen Sie auch Teil unseres Teams werden?

Zur Initiativbewerbung
Oberbank. Nicht wie jede Bank Oberbank. Nicht wie jede Bank

Jobs bei Oberbank AG

Wir verstärken laufend unser Spezialisten-Team und sind immer auf der Suche nach kompetenten Fachkräften. Nachstehend finden Sie die derzeit bei uns offenen Jobangebote für die jeweiligen Bereiche und Standorte:

Poradce/poradkyně pro firemní klienty

Praha

Unser gemeinsames Ziel:

Oberbank je silným a úspěšným partnerem pro společnosti, živnostníky i privátní klienty nejen v České republice. Rozhodujícími faktory úspěchu jsou naši motivovaní, kompetentní a samostatní zaměstnanci.

Ihre wichtigsten Aufgaben:

  • Aktivní a komplexní obsluha svěřeného portfolia firemních klientů s důrazem na akvizici nových firemních klientů
  • Budování vztahů s klienty a schopnost generování nových obchodů se zodpovědností za objemy/výnosy/riziko v souladu s aktuální obchodní politikou banky
  • Tvorba individuálních řešení pro klienty v oblasti financování, platebního styku, depozit a dalších, v daném klientském segmentu obvyklých produktů
  • Schopnost rozpoznat a využít potenciál v oblasti cross-sellingu
  • Udržování vztahů s potenciálními klienty v daném segmentu a reprezentace banky navenek
  • Průběžný monitoring regionálního trhu v daném klientském segmentu
Jobdetails anzeigen

Právník / Právnička

České Budějovice

budete pracovat v malém a přátelském kolektivu právníků čeká vás různorodá a zajímavá práce v pobočce zahraniční banky využijete cizí jazyky na denní bázi Co můžete očekávat od nás: interní i externí vzdělávací akce možnost dalšího profesního i osobnostního rozvoje mzdové podmínky odpovídající Vašim schopnostem a zkušenostem, bonusy/prémie 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas a další

  • poskytování právní podpory obchodním útvarům banky (zejména „first level support“ pro klientské poradce)
  • vyřizování dotazů z oblasti spotřebitelského práva (spotřebitelské úvěry)
  • vyřizování stížností a reklamací klientů ve složitějších případech
  • podílení se na tvorbě a úpravách smluvní dokumentace k produktům banky (úvěrové smlouvy, zajišťovací smlouvy, obchodní podmínky, aj.)
  • tvorba, úprava a aktualizace interních předpisů banky
  • monitoring evropské i české legislativy
  • poskytování právního poradenství vedení pobočky Česká republika v oblasti pracovního práva

Arbeiten in der Oberbank

Kununu ist die größte Bewertungsplattform für Arbeitgeber im deutschsprachigem Raum. Lesen Sie, was unsere MitarbeiterInnen über die Oberbank denken.

Oberbank Auszeichnungen

Die Oberbank hat im Laufe der Jahre top Leistungen erbracht. Wir sind stolz auf die Auszeichnungen, die wir dafür erhalten haben.

Benefits in der Oberbank

Wir bieten unseren MitarbeiterInnen zahlreiche Leistungen, die ihnen Flexibilität in der Arbeitseinteilung, persönliche Weiterentwicklung und vieles mehr ermöglichen.

Strategie & Ziele

Die Absicherung der Selbständigkeit und Unabhängigkeit ist das oberste Ziel der Oberbank. Finden Sie hier auch unsere Unternehmensgrundsätze und Werte.